Ürünler

Anasayfa


    UNIVERSAL İÇ AYDINLATMA LED AMPUL SETİ

   
Ürün Kodu : 0034
Üretici : FARDOKTORU
Fiyat : 20 TL (KDV Dahil)
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

ULTRA BRIGHT 8 smd ledli sofit veta dipsiz duylu aydınlatma seti.

Aracınıza farklı ve modern bir görünüm kazandırır. Orjinal bir aksesuardır, her marka ve model araçta şık bir görüntü verir.

Araçların plaka, tavan, torpida vs. aydınlatma lambalarında iki tip ampul kullanılmaktadır. Birincisi dipsiz T10 ampul, ikincisi sofit cam ampul. Sofit ampul tipleri 31mm, 36mm, 39mm ve 41mm uzunluğunda olmaktadır.

Bu set sayesinde her türlü dipsiz ve sofit ampul yuvasına LED aydınlatma bağlanabilmektedir.

Aracınızdaki orijinal aydınlatma ampulü dipsiz halojen ampul ise paket içerisinde bulunan dipsiz ampul duyu fişi LED lambaya takılır. Duy halojen ampul yerine takılır, LED bord lamba içerisine sabitlenir.

Aracınızdaki orijinal aydınlatma ampulü sofit cam ampul ise paket içerisinde bulunan sofit ampul duyu fişi LED lambaya takılır. Sofit duy halojen ampul yuvasına takılır, LED bord lamba içerisine sabitlenir. Sofit ampul duyu yaylı tip olduğundan her uzunluktaki sofit yuvasına takılabilmektedir. Led bord arkasında çift taraflı bant bulunmaktadır.

Farklı marka ve model araçlar için Plaka, tavan, kapı içi, torpido, bagaj aydınlatması için de kullanılabilir.

Paket içerisinde 2 adet 8 ledli plaka lambası, 2 adet T10 dipsiz ampul duyu ve 2 adet sofit ampul duyu bulunmaktadır. LED ampuller 5000K beyaz renktedir, açık mavi renk gibi görünmez. LED bord boyutları 1,3cm x 3,2cm dir. Bütün araçlara sığacak boyuttadır.

LED ampullerin artı eksi kutupları olduğundan eğer taktığınız zaman LED yanmazsa duy yönünü ters çevirip takınız.

Bazı yeni nesil araçlarda plaka için LED ampul takıldığı zaman arıza ışığı yanmaktadır. Bunu test etmek için sipariş vermeden önce aracınızın plaka lambası ampulünü sökünüz. Ampul yokken kontak anahtarını çevirip aracı çalıştırınız. Ekranda uyarı ışığı verip vermediğini kontrol ediniz. Ampul yokken arıza uyarısı veren araçlarda LED ampul bağlanınca da arıza ışığı yanmaktadır.

Aracınız arıza lambası yakıyor ise marka ve modelini mesaj atınız, uygun çözümü önerelim. LED arıza önleyici modüller bulunmaktadır.

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Üyelik Girişi
Tıkla Al