Ürünler

Anasayfa


    ÇOK FONKSİYONLU ÇAKAR LED MODÜLÜ

   
Ürün Kodu : 0006
Üretici : FARDOKTORU
Fiyat : 35 TL (KDV Dahil)
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

ÇOK FONKSİYONLU ÇAKAR LED MODÜLÜ

 

Bu devre sayesinde aracınızdaki LED lamba yada ampullere farklı ışık efektleri verebilir, aracınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Devrenin iki çıkışı vardır, istenirse tek çıkış yada iki çıkış olarak bir yada iki ayrı led lambaya bağlanabilmektedir. 7 farklı çalışma modu vardır. Modlar arasında geçiş yapılabilir, son ayarlanan efekt modu hafızaya alınır ve seçilen efekt sürekli kullanılabilir.

 

 

Mode

LED 1

LED 2

Sıralama

Mode 1

Sabit yanar

Sabit Yanar

Aynı anda

Mode 2

F1 stop ilk 3sn yanıp söner, sonra sabit yanar

F1 stop ilk 3sn yanıp söner, sonra sabit yanar

Çapraz

Mode 3

F1 stop ilk 3sn hızlı hızlı yanıp söner, sonra sabit yanar

F1 stop ilk 3sn hızlı hızlı yanıp söner, sonra sabit yanar

Aynı anda

Mode 4

Yanıp %50 sönükleşir , efekt tekrarlanır

Yanıp %50 sönükleşir , efekt tekrarlanır

Çapraz

Mode 5

Yanıp %100 sönükleşir, efekt tekrarlanır

Yanıp %100 sönükleşir, efekt tekrarlanır

Aynı anda

Mode 6

Polis çakar 3 kez hızlı yanar bekler

Polis çakar 3 kez hızlı yanar bekler

Çapraz

Mode 7

F1 Takip çakar 3 kez hızlı hızlı yanar bekler

F1 Takip çakar 3 kez hızlı hızlı yanar bekler

Aynı anda

Mode 8

Uçak çakar modu 1kez yanar 3sn bekler

Uçak çakar modu 1kez yanar 3sn bekler

Aynı anda

 

Örnek uygulamalar:

 

F1 Style LED 3.stop lambası uygulaması:

Devre aracınızın arka camında bulunan 3. fren lambasına bağlanır. Mode 3 ayarlanır. Bu sayede fren pedalına basılınca LED 3. stop lambası önce 3 sn hızlı hızlı yanıp söner, sonra sabit yanmaya başlar, fren pedalı bırakılınca söner. Her frene basışta senaryo aynı şekilde tekrarlar. Devrenin tek çıkışı kullanılır. Mode 3 arka lambaları orijinal LED olan araçlarda her iki far stop lambasına bağlanabilir. Mode 2 ayarlanırsa her iki lamba sırasıyla çapraz yanıp söner ve durur.

 

Koruma aracı tipi çakar LED uygulaması:

Devre Mode 6 efektine ayarlanır. Aracın ön yada arka kısmına takılacak iki farklı led lamba sırasıyla 3er kez çakar durur. Efekt polis yada koruma araçları ile aynı şekildedir.

 

F1 Takip lambası uygulaması:

Devre Mode 7 efektine ayarlanır. İstenirse ön farlara, istenirse arka farlara takılan LED ampul yada ampuller devre çıkışlarına bağlanır. Bu sayede LED ampuller aynı anda hızlı hızlı 3 kez çakar, 1sn bekler. Araçların arka tampon orta kısmına takılan LED lambalar için ideal uygulamadır. Ferrari araçlarda bulunan efektin aynısıdır. Arka farların sis ampulleri LED ile değiştirilerek her araca uygulama yapılabilir.

 

Uçak kanat lambası çakar uygulaması:

Devre Mode 8 efektine ayarlanır. Araçların ön, arka yada aynalarına takılacak LED ampullere bağlanabilir. Bu sayede her iki LED ampul aynı anda çok kısa flash patlar gibi yanar, 3 sn bekler tekrar flash çakar gibi yanar. Çok şık bir görüntü verir.

 

Halojen ampul uygulaması:

Devre Mode 4 ve Mode 5 efektine ayarlanarak fren yada sis lambasına bağlanarak dalgalı yanıp sönmesi sağlanabilir. Halojen ampuller LED kadar hızlı tepki vermesede güzel bir görüntü elde edilmektedir. Her çıkış 21W standart halojen ampulü besleyebilmektedir.

 

Modül efekti Mode 1’e ayarlanarak sistem standart hale getirilebilir, aracınızın lambalarını normal şekilde kullanmak için mode 1 ayarlanır. Araç muayenesinden önce sistemi orijinal haline çevirmek için kullanılır. Daha sonra herhangi bir bağlantı değişikliği yapmadan mode değiştirerek istediğiniz efekte tekrar ayarlayabilirsiniz.

 

Montaj Hakkında bilgiler:

 

-Yeşil kablo (+) 12V besleme

-Gri kablo ortak şase (-) uç

-Turuncu (+) LED 1 çıkış

-Sarı (+) LED 2 çıkış

-Siyah mode değiştirme kablosu, sistem çalışırken yeşil kabloya her dokunduğunuzda mode değiştirir. Uygun mode ayarlandıktan sonra ucu bant ile kapatılabilir. Siyah yeşil kablo arasınaküçük bir bas çek anahtar bağlanabilir.

 

Tüm bağlantılar yapıldıktan sonra en son yeşil kablo bağlanmalıdır. Bu sayede olabilecek kısa devrelere karşı devrenin zarar görmesi engellenmiş olacaktır. Montaj şeması ektedir.

 

Teknik Bilgiler:

Besleme 9-15V DC

Maksimum çıkış 25W x 2

Boyut: 2cm x 3,5cm x 0,5cm

Devre su geçirmez

 

CNC’de hazırlanmış baskı devre üzerine en kaliteli SMD devre elemanları kullanılarak mikro işlemci ile üretilmiştir. Türk Malıdır.

Tüm cihazlar gönderilmeden önce test edilmektedir.

Sahibinden sitesi üzerinden sipariş vermek için tıklayınız:

 FM TUNİNG

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Üyelik Girişi
Tıkla Al